Szkolenia

mis zdajemy sobie sprawę jak ważna jest efektywność działania organizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy gamę usług szkoleniowych.

Dlaczego jako Partnera szkoleniowego należy wybrać mis?

Specjaliści mis mają ponad 20 lat doświadczenia w realizacji zaawansowanych projektów IT. Przeszkolili setki osób – zarówno użytkowników, administratorów jaki i projektantów systemów IT. Wszystkie szkolenia kończyły się wysokimi notami ze strony uczestników. Warsztaty organizowane przez mis to przede wszystkim zajęcia praktyczne  – uczestniczy uczą się rozwiązywać problemy na własnych danych. Teorię ograniczamy do potrzebnego minimum. Szkolenia zawsze dostosowywane są do indywidualnych potrzeb organizacji.

Dwa główne kierunki szkoleń prowadzone przez Konsultantów mis to:

  • szkolenia z technologii  Qlik (zarówno QlikView jak i Sense)
  • szkolenia z Domino/Notes

Proponujemy Państwu szkolenia z administracji, projektowania jak i użytkowania aplikacji wykonanych w powyższych technologiach. Prowadzimy warsztaty na wszystkich poziomach zaawansowania (od zupełnych podstaw po szkolenie administratorów i deweloperów obsługujących bardzo duże instalacje).

Jeżeli któryś z obszarów jest dla Twojej organizacji interesujący to zapraszamy do kontaktu z mis. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.